Togatus Radzi Akcja bezpłatnej pomocy prawnej w Galerii Warmińskiej w dniach 29.09-01.10.2017 r.

Serdecznie zapraszamy na „AKCJĘ BEZPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ” w Galerii Warmińskiej w Olsztynie w dniach od 29 września  do 1 października 2017 roku,  gdzie będzie działał punkt bezpłatnych porad prawnych w następujących dniach i godzinach:

��piątek od godz. 14.00 – 18.00
��sobotę od godz.10.00 – 18.00
��niedzielę od godz.13.00 – 16.00.

Bezpłatne porady prawne będą udzielane przez naszych prawników.

Pomoc prawna realizowana jest bezpłatnie, kierowana jest do wszystkich mieszkańców potrzebujących wsparcia w zakresie poradnictwa prawnego i obywatelskiego.

Zespół Fundacji Togatus ProBono