Konwersatoria z uczniami w Świnoujściu

Jak ważna jest znajomość prawa w codziennym życiu możemy się przekonać każdego dnia. Równie często przekonujemy się jak trudne są zagadnienia prawne. Dlatego celem działań Fundacji jest nie tylko udzielanie nieodpłatnych porad prawnych, ale także prowadzenie szerokich działań edukacyjnych. W ramach programu nieodpłatnej pomocy prawnej, współpracujący z Fundacją prawnicy uczestniczą w szkołach ponadgimnazjalnych w konwersatoriach. 22 maja 2017 r. miało miejsce spotkanie z uczniami ze Świnoujścia, podczas którego młodzi ludzie mogli dowiedzieć się wielu istotnych kwestii w obszarze ochrony dóbr osobistych, prawa autorskiego czy praw i wolności. Mamy nadzieje, że przekazana im wiedza okaże się przydatna.

Autor: Joanna Juchniewicz