Konwersatoria prawne w Siedlcach!

W dniach 24 i 28 listopada odbyły się konwersatoria prawne dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach.

Zajęcia poprowadziły p. mec. Justyna Wasiak oraz p. Zofia Gałązka współpracujące z Fundacją Togatus Pro Bono. Spotkanie z naszymi prawnikami przybliżyły młodzieży zasady ponoszenia odpowiedzialności karnej za czyny niedozwolone, kwestie związane z wykonywaniem zawodu prawnika, a także zasady funkcjonowania sądów.

Zespół Fundacji Togatus Pro Bono