Konwersacje w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

W październiku 2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy odbyło się kolejne spotkanie z radcą prawnym Andrzejem Dramińskim, współpracującym z Fundacją TOGATUS PRO BONO w Olsztynie. Podczas spotkania zostały poruszone tematy dotyczące praw autorskich i zasad ich ochrony oraz zasady postępowania sądowego w Polsce.

Mamy nadzieję, że spotkanie przyczyni się do wzrostu świadomości prawnej młodych osób.

Zespół