Konwersacje w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Giżycku

11 maja 2017 roku Michał Pietrzak – prawnik na co dzień współpracujący z Kancelarią Prawa Prywatnego i Gospodarczego Togatus Sławomira Trojanowskiego na zlecenie Fundacji Togatus Pro Bono przeprowadził konwersacje z osobami z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Giżycku. Ich tematem były kwestie  odpowiedzialności prawnej nieletnich. Młodzież z Ośrodka z dużym zainteresowaniem i aktywnością uczestniczyła w konwersacjach. Mamy nadzieję, że to spotkanie przyczyni się do wzrostu świadomości prawnej młodych osób.

Autor: Anna Monika Kowalska