Gratulujemy!

W związku z zajęciem I miejsca w rankingu kancelarii prawnych dziennika „Rzeczpospolita” w 2017 na terenie Podlasia i Warmii, Fundacja Togatus Pro Bono składa serdeczne gratulacje Mecenasowi Sławomirowi Trojanowskiemu.

Życzymy Panu kolejnych sukcesów zawodowych oraz aby nabyte umiejętności wpływały nie tylko na wyższą jakość pracy w Pana Kancelarii, ale także aby uzyskane wyróżnienie stanowiło źródło motywacji i inspiracji do dalszych prospołecznych działań.

Prezes Zarządu Fundacji

dr Joanna Juchniewicz