Fundacja Togatus Pro Bono w trasie

Przedstawiciele Fundacji podjęli wyzwanie odwiedzenia wszystkich powiatów oraz miast, w których nieodpłatną pomoc prawną świadczą Prawnicy Fundacji. A trzeba wspomnieć, że samych punktów nieodpłatnej pomocy prawnej obsługiwanych przez Fundację jest 80, zatem cel jest co najmniej ambitny.

Ruszyliśmy w trasę pełni energii, pchani chęcią poznania opinii i uwag dotyczących dotychczasowej współpracy. Motywacja i optymizm są tak duże, że kolizje drogowe, niewyspanie czy zwyczajne zmęczenie nie są w stanie nas zatrzymać.

Tu już byliśmy:

Aleksandrów Kujawski