Festyn z okazji Dnia Dziecka

Dnia 3 czerwca 2017 r. w tzw. ogródku jordanowskim  na osiedlu Nagórki w Olsztynie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Festyn został zorganizowany przez Radę Osiedla Nagórki. Miło nam poinformować, iż nasza Fundacja została jednym ze sponsorów festynu. W ramach oferowanych przez nas środków na organizację festynu zakupiono liczne nagrody i zabawki do loterii fantowej, dodatkowo festyn został objęty patronatem. Na festynie oprócz korzystania z wielu atrakcji  dzieci wraz z rodzicami mogły zobaczyć wóz strażacki, obejrzeć obóz harcerski, pojeździć gokartami, wziąć udział w turnieju piłki nożnej, pobawić się z animatorkami z wydziału pedagogiki Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego. Udział w festynie był dla nas szczególnie istotny, gdyż na terenie osiedla Nagórki funkcjonuje obsługiwany przez naszą Fundację punkt nieodpłatnej pomocy prawnej, w którym na co dzień współpracujący z Fundacją prawnicy udzielają pomocy mieszkańcom osiedla.

Autor: Anna Monika Kowalska