BIULETYN NR 2/2017

Koniec czerwca zbliża się nieuchronnie, a to oznacza, że czas na kolejny numer Biuletynu Fundacji Togatus Pro Bono.

Już gotowy czeka na wysyłkę do powiatów, w których funkcjonują punkty nieodpłatnej pomocy prawnej obsługiwane przez prawników współpracujących z Fundacją. Będziecie się Państwo mogli z nim zapoznać w punktach npp lub ściągając go bezporednio z naszej strony. W tym numerze będą Państwo mogli przeczytać o tym jak podzielić majątek, co zrobić,  kiedy otrzymamy wypowiedzenie, a także jak doprowadzić do tego, by dłużnik wyjawił nam swój majątek.

Pobierz biuletyn poniżej:

Zachęcamy do lektury!