POWIAT DRAWSKI

Fundacja TOGATUS PRO BONO w ramach zawartej umowy z Powiatem Drawskim realizuje zadanie publiczne tj. prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w roku 2023, w oparciu o ustawę o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2021 r. poz. 945). Wskazane działanie finansowane jest ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości Rządu RP przekazanych Fundacji przez Powiat Drawski.

Zapisy

Numer telefonu, pod którym można umówić termin wizyty prawnej: (94) 36 30 778 albo przez stronę Internetową Ministerstwa Sprawiedliwości: https://np.ms.gov.pl/.

PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ I NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO

Poniedziałek – godz. 14:00-18:00- Nieodpłatna Pomoc Prawna
Wtorek – godz. 12:00-16:00- Nieodpłatna Pomoc Prawna
Środa – godz. 14:00-18:00- Nieodpłatna Pomoc Prawna
Czwartek – 14:00-18:00 – Nieodpłatne Poradnictwo Obywatelskie (w tym nieodpłatna mediacja)
Piątek – godz. 8:00-12:00- Nieodpłatna Pomoc Prawna

Lokalizacja punktu:

Czaplinek, ul. Wałecka 57 (budynek Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Porad udzielają upoważnieni przez Fundację prawnicy.

BIULETYNY