Potrzebna pomoc dla Zosi Czernieckiej

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa, wszystkich osób dobrego serca, o wsparcie zbiórki pieniężnej na leczenie córeczki jednego z naszych współpracowników udzielającego porad w ramach punktów nieodpłatnej pomocy prawnej. Zosia zapadła na chorobę stawu rzekomego kości piszczelowej w obu nóżkach, co powoduje, że piszczele się wyginają i nóżki dziecka łamią się. Dziewczynka w związku z chorobą nie chodzi. Rodzice leczyli córeczkę w różnych placówkach w Polsce, jednakże nie znaleziono metody, aby przywrócić jej sprawność. Szansą wyleczenia Zosi (prawie 100%) jest operacja nóżek w Stanach Zjednoczonych u dr Paleya w St. Mary’s Medical Center. Ze względu na olbrzymie koszty operacji, rehabilitacji oraz pobytu dziewczynki w klinice, rodzice zwrócili się między innymi do naszej Fundacji o wsparcie akcji. Wierząc w Państwa dobre serca, serdecznie prosimy o darowiznę na leczenie Zosi.  Wpłat można dokonywać na rachunek naszej Fundacji podany niżej:

nr rachunku: 43 1140 2004 0000 3802 7663 7862

tytuł przelewu: dla Zosi Czernieckiej

Odbiorca: Fundacja Togatus Pro Bono

Za wszystkie wpłaty z góry serdecznie Państwu dziękujemy