1% podatku

Pamiętaj! Twój jeden procent ma ogromną siłę!
Zmieniaj świat na lepszy razem z nami!

Podaruj 1%

1 % podatku

Dzięki przekazywanym nam odpisom 1% podatku Fundacja i jej prawnicy w ramach działalności statutowej i zawodowej wspierają swoimi kompetencjami osoby niezamożne, które nie są w stanie ponieść kosztów pomocy prawnej bez szkody dla siebie i rodziny, a pomoc adwokata lub radcy prawnego byłaby dla nich znacznym wydatkiem. Wspieramy również organizacje pozarządowe, których działalność nie jest nakierowana na osiągnie zysku. Prowadzimy szkolenia, wykłady i konferencje o tematyce prawnej dla uczniów szkół oraz dorosłych. Dodatkowo Fundacja angażuje się w liczne akcje charytatywne, takie jak Szlachetna Paczka czy pomoc dla osób z Ukrainy.

Podaruj komuś uśmiech – przekaż 1% podatku Fundacji 😉

Wspierając nas – wspierasz osoby potrzebujące naszej pomocy ! Walcz z Nami o lepsze jutro 😊

Zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie dla obywateli Ukrainy.

Wpisz w deklarację podatkową