Zarząd i Rada Fundacji

mgr Paulina Więckiel – Prezes Zarządu Fundacji Togatus Pro Bono – Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University. Od 2020 roku odpowiada za koordynacje działań związanych z Fundacją Togatus Pro Bono. Dodatkowo pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych na rzecz podmiotów współpracujących z Grupą Prawną Togatus.

mgr Kinga Oklińska – Członek Zarządu – Absolwentka Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Od 2015 roku związana z Togatus Kancelaria Prawna Trojanowski Sławomir i Partnerzy. Odpowiada za planowanie, koordynacje działań związanych z przetargami jak również utrzymuje stały kontakt z podmiotami współpracującymi z Grupą Prawną Togatus. Została wpisana do Krajowej Listy Profesjonalnych Audytorów i Kontrolerów Wewnętrznych. Uzyskała certyfikat audytora wewnętrznego zarządzania bezpieczeństwem informacji wg PN ISO/IEC 27001:2017. Dodatkowo pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych na rzecz podmiotów współpracujących z Grupą Prawną Togatus. Stale pogłębia swoją wiedzę na licznych kongresach, szkoleniach i konferencjach.

mec. Sławomir Trojanowski – Przewodniczący Rady Fundacji – prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. Były wykładowca prawa cywilnego i gospodarczego na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim. Zasiadał i zasiada jako członek, przewodniczący w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa, spółek komunalnych, jak i prywatnych, w tym spółek notowanych na giełdzie papierów wartościowych. Od 2006r. prowadzi Kancelarię Prawa Prywatnego TOGATUS Sławomir Trojanowski w Olsztynie, która w 2016r. została sklasyfikowana w rankingu gazety Rzeczpospolita na I miejscu jako największa w regionie podlasko-warmińsko-mazurskim.

mec. Bogdan Muzyczuk – Członek Rady Fundacji – prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. Od 1993 r. członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Olsztynie, a w latach 2001-2014 jego Prezes. W przeszłości arbiter w Urzędzie Zamówień Publicznych oraz arbiter w komisji prawa autorskiego przy Ministrze Kultury. Członek rady redakcyjnej Kwartalnika Casus. Prowadzi zajęcia z aplikantami radcowskimi Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie.

Anna Bołtowicz – Członek Rady Fundacji – prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od wielu lat zajmuje się prawnymi aspektami egzekucyjnych postępowań bankowych, ubezpieczeniowych i komorniczych. Aktualnie Prezes Zarządu spółki reprezentującej poszkodowanych w postępowaniach mających na celu uzyskiwanie rekompensat.